Kadın Çanta Modelleri

Kadın Çanta Modelleri

Yorumlar: 0

Kadın Çanta Modelleri

Seyahat Çantaları

Seyahat ederken sizlerin rahatınız göz önünde bulundurularak tasarlanmış stillerdir. Ferah ve rahat görünümü ile dikkat çekiyor. Bu çantalar sıradan bir yere giderken bile, oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır. Yalnızca bu çanta modelinde doğru renk ve deseni seçin. Antonio Marras, Emilio Pucci, Gucci, Dries Van Noten gibi markalar bu çanta modellerini defilelerde sergiledi.

Şık Uyumlu Elbise Stilleri

Elbisede dikkat etmemiz gerekli olan ilk şey çantadır. O zaman giydiğimiz elbise ile eşleşen çantayı seçmektir. Şıklık daima sizi bir adım öne çıkartır. Bu çanta örneklerini incelediğinizde gerçekten beğeneceksiniz.

Baskılı Deriler

Tasarımcılar, deri, eko deri, kürk, kumaş, vernik gibi herhangi bir kıyafet için aksesuar seçmenize ve herhangi bir güçlük çekmenize izin vermeyecek kadın çanta modelleri tasarladılar. Bu çantalara Antonio Marras, Bottega Veneta, Cushnie et Ochs, Elie Saab, Kate Spade, Michael Kors Koleksiyonu, Prada, Rochas koleksiyonlarında sıklıkla rastlıyoruz.

Sıra dışı şekiller

Çok çeşitli şekillerde çantalar olarak tanınırlar. Bu çantalarda pek çok farklı yaratıcı fikirler mevcuttur. Bu şekilli tasarım çantalar, sizlere de çok hoş duracaktır.

Kürklü Çanta

Yazın çok tercih edildiği söylenmeyen kürklü çantalar, bazı günlerde sizi özel kılacaktır. Alexander McQueen, Altuzarra, alan, Balmain, Dion Lee, Dolce & Gabbana, Dries Van Noten, Fay, Fendi, Giorgio Armani, J. Crew, Victoria Beckham'ın kreasyonlarında kürklü çantalar görebilirsiniz.

Nakışlı Fikirler

Nakışlar günümüzde de çok popülerdir. Hayvan, çiçek, geometrik şekil desenleri çantaların üstünü güzel bir şekilde süsledi. Basit tasarımı sevmeyenler için şık bir çanta seçimi diyebiliriz.

Yılan Derili Modeller

Yılan derisi çantaları 2020-2021 sezonunda lider konumda olacak. Yılan derili modeller yapay veya doğal yılan derisinden elde edilmiş tasarımlardır.

Dokuların Çeşitliliği

Etkileyici baskı ve uygulamalar, metalik parlaklık, sıra dışı dokular çok çeşiti sağladı. 2020 senesine kadar çeşitlilik elde edildi.

Geometrik Motifler

2020-2021 çanta modellerinden öne çıkan çantalardan en popüler olanları geometrik olanlardı. Kare, üçgen, daire, yamuk şekilli çantalar görünüme zarafet ve incelik katacaktır.

Orijinal Dekoratif Stiller

Alışılmışlığın dışında heyecan verici dekoratif çanta tasarımları, bu sezon için güzel görünmenizi sağlayacaktır. Tasarımcıların bakış açısından ortaya konan bu ürünler, çok detaylı ve süslüydü.

Birbirinden güzel, şık ve zarif görüntüye sahip çanta modellerimize Kapıda ödeme kadın çanta olarak Google üzerinden arama sağlayabilirsiniz.

Yorum Yaz

Popüler Ürünler

Popüler Ürünlerimize Göz Atamaya Ne Dersiniz?